Sublimerad halsduk
Sublimerad halsduk med fransar i akryl. Fullfärgstryckt unik design på fram- och baksida i obegränsat antal färger med möjlighet till fotoåtergivning och toningar. Fransarna matchas i närmaste garnfärg mot önskad PMS-färg. Miljösmart EU-produktion. Tillgänglig i rpet mot tilläggskostnad. Över-/underproduktion kan ske med 4-10% beroende på antal.
| Antal | 50 | 100 | 200 | 300 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 140,00 | 120,00 | 112,00 | 108,00 | 104,00 | 100,00 | 96,00 |
Totalt pris
| Storlek | 140x18 cm |
| Material | 100% polyester + 100% akryl |
| Tryckmetoder | Sublimerad. Kan fås i egen PMS. Ingen begränsning på antal färger eller tryckstorlek. Fototryck och toningar möjligt. |
| Leveranstid | Ca. 5-6 veckor från godkänd skiss/orderbekräftelse |
| Information | Frakt och moms tillkommer |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Headwear tillhör branschens marknadsledande leverantörer av kepsar och mössor. Varumärket finns i över 14 st länder världen över och används av både företag, elitklubbar och kändiseliten. En del av den framgångsrika filosofin som präglat Headwear sedan starten 1974 har alltid varit:
Nyskapande idéer, hög service, god kvalité, snabba leveranstider och en attraktiv prisbild.
Visa samtliga produkter frånHeadwear
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |
